|
Aż zajrzałem na stare forum, co ja tam nasmarowałem na temat... In forum Inni autorzy |
2 miesiące temu |
|
To jeszcze jedna recenzja "Wielkiego lasu", tym razem z Nowy... In forum Książki dla dorosłych |
2 miesiące temu |
|
Dawno nie zaglądałem do Molendy, a tu proszę, sukcesy. W tow... In forum O autorze |
2 miesiące temu |
|
Zanim jednak ta polemika rozgorzała na dobre, jeszcze w grud... In forum Książki dla dorosłych |
2 miesiące temu |
|
Odnoszę wrażenie, że stosunek do "Skiroławek" nie zależał od... In forum Książki dla dorosłych |
2 miesiące temu |
|
Felieton "Głęboka jama" zapoczątkował polemikę, którą Nienac... In forum Książki dla dorosłych |
2 miesiące temu |
|
Wizyta na planie filmowym "Akcji Brutus", artykuł opublikowa... In forum Ekranizacje i inne materiały filmowe |
2 miesiące temu |
|
"Przygodowy, młodzieżowy, sensacyjno-komediowy" - czyli miga... In forum Ekranizacje i inne materiały filmowe |
2 miesiące temu |
|
„W Skiroławkach straszy pozornie” - artykuł (recenzja w zasa... In forum Książki dla dorosłych |
2 miesiące temu |
|
Fascynująca rozmowa z Jackiem Dukajem na temat filozofii fut... In forum Inne |
2 miesiące temu |
|
A ja myślę, że nie. Passent z Polityki był wtedy guru public... In forum Książki dla dorosłych |
2 miesiące temu |
|
Owszem, o tym właśnie napisałem cytując swoją znajomą. Tylko... In forum Książki dla dorosłych |
2 miesiące temu |
|
Nie bardzo rozumiem, co nazywasz rozczłonkowaniem preparatu.... In forum Książki dla dorosłych |
2 miesiące temu |
|
To co zrobił sam Nienacki publikując takie, a nie inne fragm... In forum Książki dla dorosłych |
2 miesiące temu |
|
Zaintrygowałeś:) In forum Książki dla dorosłych |
2 miesiące temu |
|
Jak to? Dlaczego??? In forum Książki dla dorosłych |
2 miesiące temu |
|
Wyklęta erotyka - wywiad w Dzienniku Pojezierza z 1991 roku In forum Wywiady z Nienackim |
2 miesiące temu |
|
Jeśli zastanawialiście sią jak serię Pan Samochodzik odbiera... In forum Ekranizacje i inne materiały filmowe |
2 miesiące temu |
|
Jeśli P., który pojawia się w Dziennikach Nienackiego to Ger... In forum Wokół Nienackiego |
2 miesiące temu |
|
Przeczytałem sobie ponownie "Węża morskiego" i podobał mi si... In forum Książki dla dorosłych |
2 miesiące temu |