Forum

Profesor Marston i ...
 
Notifications
Clear all

Profesor Marston i Wonder Women (Professor Marston and the Wonder Women- 2017)


Aga
 Aga
(@aga)
Kierowniczka Zamieszania Potwierdzony
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 3023
Topic starter  

To jeden z tych filmów na który trafiłam zupełnie przypadkiem, ot po prostu szukałam czegoś w telewizji na wieczór, a ten film się akurat zaczynał. Byłam świeżo po obejrzeniu „Wonder Woman” (2017) i spodziewałam się chyba kolejnego obrazu o superbohaterce,  a tu takie zaskoczenie. Ale po kolei.

Jeśli chcecie dowiedzieć się jakie wrażenie wywarł na mnie ten film, to serdecznie zapraszam na PORTAL i oczywiście do dyskusji. 

 


Cytat
Nietajenko
(@nietajenko)
Kopię w gruncie rzeczy Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 1023
 

Aga, nie spodziewałem się tego po tobie. Chyba powinienem się zarumienić. W dodatku twój tekst to świetna zajawka. Z pewnością zachęciłaby mnie do obejrzenia filmu gdybym go wcześniej z tobą nie obejrzał. Jak się ośmielę to napiszę więcej na zadane w tekście pytania. 😉 

Cała naprzód ku nowej przygodzie!
Taka gratka nie zdarza się co dzień
Niech piecuchy zostaną na brzegu
My odpocząć możemy i w biegu!


OdpowiedzCytat
Yvonne
(@yvonne)
Member Moderator
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 3580
 

Aga, bardzo ciekawy wpis.

Nie znam tego filmu, ale myślę, że mógłby mi się spodobać.

A ostatnie zdjęcie, które wrzuciłaś skojarzyło mi się z podobnym wątkiem ze "Sztuki kochania".

Podobny typ obu kobiet - brunetka i blondynka 🙂 

 

1586112964-Sztuka-kochania.png

OdpowiedzCytat
Aldona
(@aldona)
... Moderator
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 5962
 

Wyszukujesz filmy, o których nawet nie słyszałam i nie czekają w kolejce do obejrzenia. Zaciekawiłaś mnie ponownie i myślę, że skoro mam mnóstwo czasu to zrobię rozgardiasz na liście i poszukam tego filmu. A Wonder Woman? Marston ją wymyślił i dał jej wszystko to co miały jego hmm...obie żony. 


OdpowiedzCytat
Aga
 Aga
(@aga)
Kierowniczka Zamieszania Potwierdzony
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 3023
Topic starter  
Wysłany przez: @nietajenko

Aga, nie spodziewałem się tego po tobie.

A czemuż to? 


OdpowiedzCytat
Aga
 Aga
(@aga)
Kierowniczka Zamieszania Potwierdzony
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 3023
Topic starter  
Wysłany przez: @yvonne

A ostatnie zdjęcie, które wrzuciłaś skojarzyło mi się z podobnym wątkiem ze "Sztuki kochania".

Wątek podobny, ale układ miedzy ludźmi zupełnie inny.


OdpowiedzCytat
Aga
 Aga
(@aga)
Kierowniczka Zamieszania Potwierdzony
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 3023
Topic starter  
Wysłany przez: @aldona

Wyszukujesz filmy, o których nawet nie słyszałam i nie czekają w kolejce do obejrzenia. Zaciekawiłaś mnie ponownie i myślę, że skoro mam mnóstwo czasu to zrobię rozgardiasz na liście i poszukam tego filmu. A Wonder Woman? Marston ją wymyślił i dał jej wszystko to co miały jego hmm...obie żony. 

Ja też nie miałam pojęcia, że ten film istnieje i zapewne celowo bym go nie wybrała. Wiele bym jednak wtedy straciła.

Bardzo się cieszę, że kogoś zaciekawiłam 😀 . A co do Wonder Women (celowo przez "e"), to nic nie napiszę, sama się przekonaj.

 


OdpowiedzCytat
Share: