Forum

Notifications
Clear all

Sylwester 2021

Strona 1 / 2

Aga
 Aga
(@aga)
Kierowniczka Zamieszania Potwierdzony
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 3023
Topic starter  

Podczas ostatniego ogniska w Rio pojawił się temat Sylwestra. Nie uważacie, że miło by było się zorganizować i spędzić ten dzień wspólnie?

Otóż właśnie taka konkluzja pojawiła się po dyskusjach przy kiełbasce i swój udział w takowym wydarzeniu wstępnie zadeklarowali: Aga+ Nietajenko+ dzieciaki sztuk 2, Aldona, Milady + Kustosz, Paweł + wahajaca się Ania (dobrze pamiętam?). Nie wiem jaka była i czy w końcu padła deklaracja Teresy i Andrzeja, więc tu pozostawiam kwestię do wyjaśnienia (Tereska daj znać).

Co myślicie? Kto jeszcze miałby ochotę spędzić Sylwestra + czas około sylwestrowy (opcjonalnie) w towarzystwie braci forumowej?

Macie jakiś pomysł na miejsce takiej imprezy?


Cytat
Tagi tematu
Aldona
(@aldona)
... Moderator
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 5962
 

Jeszcze Maruta się wahała, ale ja jej wahanie okiełznam i przekonam, żeby wzięła udział. 


OdpowiedzCytat
Yvonne
(@yvonne)
Member Moderator
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 3580
 

My nie możemy się deklarować.

Ela dość często choruje, odkąd chodzi do żłobka.

Niestety, najczęściej podczas ważnych forowych wydarzeń. Z tego powodu w tym roku ominął nas już zlot i ślub Milady i Kustosza.

Nie chciałabym się deklarować, a potem nawalić.

Ale chęci oczywiście są.

 


OdpowiedzCytat
Milady
(@milady)
. Moderator
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 4494
 

Aga, nie podałaś daty a przecież nie każdy wie kiedy można się spodziewać sylwestra.;)

My oczywiście chcemy. Sądzę, że moglibyśmy przyjechać w środę i wrócić w sobotę lub niedzielę. Przede wszystkim to trzeba w miarę sprawnie ustalić liczbę chętnych osób żeby wiedzieć na ile osób musimy znaleźć miejsce oraz wybrać je tak żeby wszyscy mieli podobną odległość do przebycia.

Wysłany przez: @aldona

Jeszcze Maruta się wahała, ale ja jej wahanie okiełznam i przekonam, żeby wzięła udział. 

Okiełznuj.:)

W domu obiad smakuje najlepiej i jest najtańszy.
Zbigniew Nienacki "Raz w roku w Skiroławkach"


OdpowiedzCytat
Kustosz
(@kustosz)
Pan Samolocik Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 8805
 

Ja będę (jeśli żona pozwoli);)


OdpowiedzCytat
Aldona
(@aldona)
... Moderator
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 5962
 

No właśnie kiedy ten Sylwester?

Z fajnym miejscem na imprezę będzie slabo, rzuciłam okiem na ceny i jestem rozczarowana. 


OdpowiedzCytat
Aga
 Aga
(@aga)
Kierowniczka Zamieszania Potwierdzony
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 3023
Topic starter  

No chyba moglibyśmy tradycyjnie już, połączyć imprezę sylwestrową z mini zlotem i rozpocząć całą "imprezę" tak jak zasugerowała Milady już w środę (29.12.2021) i zostać do niedzieli (02.01.2022).

Kwestia kluczowa to oczywiście lista uczestników. Żeby to jakoś sensownie zaplanować, bardzo proszę o jak najszybsze zgłoszenie swojego udziału wszystkich zainteresowanych. 

Wszelkie podpowiedzi w sprawie miejsca na imprezę mile widziane, a nawet oczekiwane. Piszcie, podsuwajcie ciekawe miejscówki, nawet jeśli sami nie weźmiecie udziału w Sylwestrze.


OdpowiedzCytat
Milady
(@milady)
. Moderator
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 4494
 
Wysłany przez: @aldona

Z fajnym miejscem na imprezę będzie slabo, rzuciłam okiem na ceny i jestem rozczarowana. 

Bo to trzeba się zagłębić w temat a nie jedynie rzucić okiem.:)

No to zakładam listę:

Milady, Kustosz - 2 osoby

Aldona - 1 osoba

Aga, Nietaj, Lena, Igor - 4 osoby

Razem 7 osób.

Czekamy na deklaracje pozostałych osób.

My będziemy jechać z Warszawy więc możemy kogoś ze sobą zabrać.

W domu obiad smakuje najlepiej i jest najtańszy.
Zbigniew Nienacki "Raz w roku w Skiroławkach"


OdpowiedzCytat
Aldona
(@aldona)
... Moderator
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 5962
 

Okolice Jezioraka odległościowo byłyby w sam raz. W weekend się przyjrzę dokładniej. A może ktoś ma jakiś zupełnie inny pomysł?


OdpowiedzCytat
Milady
(@milady)
. Moderator
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 4494
 

Można popatrzeć i tam. Też mogłabym się rozejrzeć, ale nadal nie wiadomo na ile ostatecznie osób szukać.

W domu obiad smakuje najlepiej i jest najtańszy.
Zbigniew Nienacki "Raz w roku w Skiroławkach"


OdpowiedzCytat
Aga
 Aga
(@aga)
Kierowniczka Zamieszania Potwierdzony
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 3023
Topic starter  

Pawle, a co z Wami? Jak się zapatrujecie na Sylwester w naszym towarzystwie?


OdpowiedzCytat
PawelK
(@pawelk)
Member Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 4529
 
Wysłany przez: @aga

Pawle, a co z Wami? Jak się zapatrujecie na Sylwester w naszym towarzystwie?

Ania już powiedziała. Ona musi być pewna, że koniec roku może odbyć się bez niej, wtedy będziemy wiedzieli co i jak, na teraz nie jesteśmy w stanie się zadeklarować. Poza tym musimy jeszcze mieć jakiś zapas urlopowy ale to insza inszość.

Twtter is a day by day war


OdpowiedzCytat
Wilk1984
(@wilk1984)
Member Potwierdzony
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 245
 

Jak najbardziej jestem za, tym bardziej że w tym roku słabo miałem czas gdzieś się spotkać  oczywiście będę z Barbarą 


OdpowiedzCytat
Maruta
(@maruta)
Member Potwierdzony
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 3528
 

Ja niestety nie będę wtedy mogła.


OdpowiedzCytat
Aga
 Aga
(@aga)
Kierowniczka Zamieszania Potwierdzony
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 3023
Topic starter  
Wysłany przez: @wilk1984

Jak najbardziej jestem za, tym bardziej że w tym roku słabo miałem czas gdzieś się spotkać  oczywiście będę z Barbarą 

Świetnie! Wieki już Was nie widziałam, bardzo się cieszę.


OdpowiedzCytat
Milady
(@milady)
. Moderator
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 4494
 

W pierwszej chwili pomyślałam, że Aga odpisała "świetnie" na posta Maruty.;)

Maruta, ale pamiętasz, że sylwester jest 31 grudnia i wtedy ma się zazwyczaj wolne.:) Ewentualnie ma się po prostu inne plany.

W domu obiad smakuje najlepiej i jest najtańszy.
Zbigniew Nienacki "Raz w roku w Skiroławkach"


OdpowiedzCytat
Aldona
(@aldona)
... Moderator
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 5962
 

Ze znalezieniem czegokolwiek nie będzie łatwo.... ze względu na ceny. Szukam dalej ale cienko to widze. 

 


OdpowiedzCytat
Maruta
(@maruta)
Member Potwierdzony
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 3528
 
Wysłany przez: @milady

Maruta, ale pamiętasz, że sylwester jest 31 grudnia i wtedy ma się zazwyczaj wolne.:)

Nic mi o tym nie wiadomo, u mnie to normalny dzień pracy. Chociaż może zrobią wolne za Nowy Rok, który wypada w sobotę. Ale zjazd zapowiada się dłuższy, a w tym terminie mi to nie pasuje.


OdpowiedzCytat
Aldona
(@aldona)
... Moderator
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 5962
 

Maruto, troszeczkę liczę na to, że może uda Ci się tak ułożyć wszystkie swoje tematy, żebyś mogła z nami być. 

Chyba, że zrobimy Sylwestra w listopadzie, w jakimś rozchwianym Dworku, gdzie okiennice drżą i skrzypią od podmuchów zimnego wiatru a ogień w kominku kładzie złowrogie cienie przyprawiając wszystkich o dreszcze. 


OdpowiedzCytat
Wilk1984
(@wilk1984)
Member Potwierdzony
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 245
 
  • @aldona namówiłas mnie na sylwestra w listopadzie, wchodzę w ciemno 

OdpowiedzCytat
Strona 1 / 2
Share: