Forum

Notifications
Clear all

Sylwester 2020


Yvonne
(@yvonne)
Member Moderator
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 3580
Topic starter  

Podczas wczorajszego spotkania przy ognisku, Milady zapytała o ewentualne zainteresowanie wspólnym Sylwestrem.

O ile sytuacja pozwoli, my jesteśmy wstępnie zainteresowani.

W zeszłym roku nie mogliśmy przyjechać, ale w tym chętnie spędzimy ten dzień, a w zasadzie kilka dni, w miłym forowym towarzystwie.

Fajnie by było, gdyby cała impreza odbyła się w miejscu, do którego wszyscy mieliby porównywalną drogę.

Na razie wzięłam pod uwagę mieszkańców Warszawy, Olsztyna i Bydgoszczy i wyszło mi, że idealnie, gdyby miejscówka znajdowała się na terenie widocznym na zdjęciu. Czyli między Brodnicą, Sierpcem, Mławą i Golubiem-Dobrzyniem.

Gdyby mieszkańcy innych miast mieliby ochotę dołączyć (np. Opalenica, Gdańsk :)), to można określić teren jeszcze raz.

Pytanie, na ile sensowne jest szukanie miejscówki i robienie rezerwacji w obecnych, niesprzyjających planom, czasach?

Co o tym sądzicie?

 

1601840898-Sylwester.png
Temat został zmodyfikowany 4 lata temu 5 times przez Yvonne

Cytat
Tagi tematu
Milady
(@milady)
. Moderator
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 4494
 

My jesteśmy chętni Yvonne.

Oczywiście wyjazd ostatecznie będzie zależeć od sytuacji, dziś wszystko jest niepewne. Sądzę, że trzeba zrobić listę osób wstępnie zainteresowanych sylwestrem i wtedy zarezerwować miejsce, w którym ewentualne wycofanie zaliczki w związku z pandemią nie będzie problemem. Jest jeszcze trochę czasu, żeby na spokojnie to przemyśleć.

W domu obiad smakuje najlepiej i jest najtańszy.
Zbigniew Nienacki "Raz w roku w Skiroławkach"


OdpowiedzCytat
Aga
 Aga
(@aga)
Kierowniczka Zamieszania Potwierdzony
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 3023
 

Jasne, że dobrze by było już zacząć myśleć o Sylwestrze, ale na obecną chwilę ciężko nam jest się deklarować. 

Z jednej strony oczywiście jak najbardziej jesteśmy zainteresowani forowym spotkaniem.  Z drugiej jednak sytuacja z koronawirusem jest tak dynamiczna, że ja nie jestem w stanie podjąć obecnie żadnej decyzji. 


OdpowiedzCytat
Milady
(@milady)
. Moderator
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 4494
 
Wysłany przez: @aga

Z drugiej jednak sytuacja z koronawirusem jest tak dynamiczna, że ja nie jestem w stanie podjąć obecnie żadnej decyzji. 

I to jest niestety podstawowy problem. Jeszcze trochę poczekamy, zobaczymy jak będzie rozwijać się sytuacja i wtedy ostatecznie zadecydujemy.

W domu obiad smakuje najlepiej i jest najtańszy.
Zbigniew Nienacki "Raz w roku w Skiroławkach"


OdpowiedzCytat
PawelK
(@pawelk)
Member Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 4530
 

Ja się ociągałem ale już na 100% my nie. Ania 31 grudnia będzie zamykała rok w pracy więc nie ma szansy abyśmy gdzieś jechali.

Twtter is a day by day war


OdpowiedzCytat
Kustosz
(@kustosz)
Pan Samolocik Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 8805
 

Ja myślę, że w związku z rozwijającą się sytuacją covidową ciężko będzie coś w tym roku zaplanować.


OdpowiedzCytat
Yvonne
(@yvonne)
Member Moderator
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 3580
Topic starter  
Wysłany przez: @kustosz

Ja myślę, że w związku z rozwijającą się sytuacją covidową ciężko będzie coś w tym roku zaplanować.

Zgadza się.

Chyba trzeba zamknąć wątek.


OdpowiedzCytat
Share: