|
Wróciłem, by zobaczyć jak wygląda podium. I cóż?
Miś i Vab... In forum Rozmaitości filmowe |
4 lata temu |
|
Madonna In forum TOP-y muzyczne |
4 lata temu |
|
Nawet nie jestem zaskoczony 🙂
@Kustosz, Joy Division to j... In forum TOP-y muzyczne |
4 lata temu |
|
I już. Cztery razy muzyka plus zjawisko kulturowe. In forum TOP-y muzyczne |
4 lata temu |
|
Zmarła Jolanta Lothe, czyli dziewczyna z „Rejsu” i Korbaczew... In forum Różne różności |
4 lata temu |
|
@milady
Za czy mimo? 😉 In forum Muzyka |
4 lata temu |
|
Jasne. Dzięki wielkie. In forum Wycieczki i podróże |
4 lata temu |
|
Staram się czytać wszystko, co wrzucasz, choć wczoraj zauważ... In forum Wycieczki i podróże |
4 lata temu |
|
Nikt nie jest idealny 🙂 In forum Muzyka |
4 lata temu |
|
Nietaj, no proszę Cię! To chyba jasne.
Najważniejsze, nie ... In forum Muzyka |
4 lata temu |
|
Ze specjalną dedykacją dla starszyzny 😉
Co bardziej wrażl... In forum Muzyka |
4 lata temu |
|
Ale rozumiem, że to nie jest kwestia utraty pamięci 😉 Nie s... In forum Muzyka |
4 lata temu |
|
I jak, udało się? In forum TOP-y muzyczne |
4 lata temu |
|
Pomijając upodobania i setkę innych rzeczy, różnice pokoleni... In forum Muzyka |
4 lata temu |
|
Powiedziałbym, że jego muzyka słabo się zestarzała
Ale... In forum TOP-y muzyczne |
4 lata temu |
|
Powiedziałbym, że jego muzyka słabo się zestarzała 😉 In forum TOP-y muzyczne |
4 lata temu |
|
Dzięki za Papryczki i Audioslave. In forum TOP-y muzyczne |
4 lata temu |
|
Czyli poszedłeś w klasykę. In forum TOP-y muzyczne |
4 lata temu |