|
@Kustosz, po pierwsze rock to nie jest jeden nurt, za który ... In forum TOP-y muzyczne |
4 lata temu |
|
Nie krępuj się 😉 In forum TOP-y muzyczne |
4 lata temu |
|
@aldona
Proszę bardzo: Stefan, Taniec lekkich goryli, Ter... In forum TOP-y muzyczne |
4 lata temu |
|
Dobre, zwłaszcza jako opis na okładkę wydania płytowego. Ty ... In forum Tytuły filmowe |
4 lata temu |
|
@yvonne
Ale zdążysz do środy? Przepraszam… In forum TOP-y muzyczne |
4 lata temu |
|
@kustosz
Czy to był kryzys wieku średniego? Nie do końca,... In forum TOP-y muzyczne |
4 lata temu |
|
Moim zdaniem ta maniera zdecydowanie się u Janiszewskiego wy... In forum TOP-y muzyczne |
4 lata temu |
|
@kustosz
„Stańcie przed lustrami” doskonale znam, ale z p... In forum TOP-y muzyczne |
4 lata temu |
|
No oczywiście, że T.Love! Zapomniałem jeszcze o Comie, przed... In forum TOP-y muzyczne |
4 lata temu |
|
No nie sądziłem, że Brygada, Siekiera i Mietek Fogg tacy będ... In forum TOP-y muzyczne |
4 lata temu |
|
@pawelk
Oddział, Wilki - dobrze, że jesteś PawleK👍 In forum TOP-y muzyczne |
4 lata temu |
|
Dobra, to jak tak, żeby nie powtarzać. Może to i lepiej, bo ... In forum TOP-y muzyczne |
4 lata temu |
|
Powybierał sobie chłopak co bardziej smakowite kąski i świru... In forum TOP-y muzyczne |
4 lata temu |
|
No pięknie! In forum Różne różności |
4 lata temu |
|
A nie gorsze? In forum TOP-y muzyczne |
4 lata temu |
|
Cudowna młodzieńcza fantazja 🙂
W składzie jeszcze Vince C... In forum TOP-y muzyczne |
4 lata temu |
|
@kustosz
Coś w tym jest 😉 In forum TOP-y muzyczne |
4 lata temu |
|
@kustosz
A mój ten 👇 In forum TOP-y muzyczne |
4 lata temu |
|
Rozumiem @Kustoszu, że pójdziesz za ciosem i przed nami kole... In forum TOP-y muzyczne |
4 lata temu |
|
Najważniejszym filmem po 1989 roku okazały się dla nas „Psy”... In forum Rozmaitości filmowe |
4 lata temu |