|
O rany...... 🙂 Nietaj, Ty tak poważnie? In forum ZNienacka Klub Filmowy (ZKF) |
7 lat temu |
|
Widziałam, że z masz 🙂 In forum Konkursy foto |
7 lat temu |
|
Na szybko powiem: super! I jeszcze raz bardzo, bardzo dzięk... In forum Inni autorzy |
7 lat temu |
|
A Ty Paweł specjalnie nie trzymałes pionu (czy tam poziomu) ... In forum Spotkania |
7 lat temu |
|
A ja dostanę pod choinkę "Uczciwą oszustkę". Mam nadzieję, ż... In forum Inni autorzy |
7 lat temu |
|
Według mojego rozeznania Wilka pokryła czapa lodowa, więc si... In forum Zagadki |
7 lat temu |
|
Spadnie czy też nie my będziemy kąpać się ! In forum Spotkania |
7 lat temu |
|
Ciiiiichooooo 🤣 🤣 🤣 In forum Konkursy poetyckie |
7 lat temu |
|
A aaaa faktycznie. Dobra Aga, dawaj swoje zdjęcie i przepras... In forum Zagadki |
7 lat temu |
|
A było dobrze! Każdy swoje powiedział i tyle. Najwyżej mój l... In forum Konkursy poetyckie |
7 lat temu |
|
Przecież są chętni. Nie bardzo rozumiem.... po co zamykać li... In forum Sport |
7 lat temu |
|
Ale to w niczym nie przeszkadza przecież. Każdy pisze jak um... In forum Konkursy poetyckie |
7 lat temu |
|
Bo mniej ją absorbował ze względu na swój wiek, więc mogła s... In forum Tytuły filmowe |
7 lat temu |
|
Raczej w kolejnej piłkarskiej zabawie udziału nie wezmę, gdy... In forum Sport |
7 lat temu |
|
Nie mam póki co pomysłu Dziękuję wszystkim za tak liczne gło... In forum Konkursy poetyckie |
7 lat temu |
|
Może dlatego, że moje dzieło jest wybitne? 😀 In forum Konkursy poetyckie |
7 lat temu |
|
Tu się zgodzę A tu już nie. Ta "góra lodowa" zabarwia sobie ... In forum Tytuły filmowe |
7 lat temu |
|
No i klatka schodowa dla Tereski i dom, w którym mieszkał To... In forum Spotkania |
7 lat temu |
|
Nie mam się czym pochwalić, bo prawie żadne zdjęcie nie wysz... In forum Spotkania |
7 lat temu |
|
Teresko, nie mogłaś znaleźć wątku o biografiach. Oto i on :)... In forum Inni autorzy |
7 lat temu |