|
Ja nie jestem fanką zespołu Queen, więc się nie skuszę. Ale ... In forum Teatr |
3 lata temu |
|
Chyba nie tylko. Ja cały czas nie mogę zapamiętać jak ona si... In forum Wokół Nienackiego |
3 lata temu |
|
Oczywiście, że znane. 😉
Mirekpiano, ja mam w zasadzie pyt... In forum Jerzwałd, miejsce magiczne |
3 lata temu |
|
Yvonne, płodozmian jest dobry. Szczególne, że jak napisał Ku... In forum Seriale |
3 lata temu |
|
Dziś hasło jest... ładne. 😊
literalnie.fun 355 3/6 ⬜⬜⬜🟨⬜ ... In forum Humor i rozrywka |
3 lata temu |
|
literalnie.fun 354 4/6 ⬜🟨⬜⬜⬜ ⬜⬜⬜🟨🟨 ⬜⬜🟩🟨⬜ 🟩🟩🟩🟩🟩 In forum Humor i rozrywka |
3 lata temu |
|
NouNejm, pozwoliłam sobie dorzucić Ci w poście link do drugi... In forum Fan fiction |
3 lata temu |
|
Rzeczywiście, jakoś o tym nie pomyślałam. In forum Fan fiction |
3 lata temu |
|
Według mnie ten cały Radoryski jest po prostu nawiedzony i n... In forum O autorze |
3 lata temu |
|
Yvonne, trzymam więc kciuki. Dobrze wybierzcie ekipę (żeby n... In forum Różne różności |
3 lata temu |
|
A przecież wieści o moich działaniach wyszły poza granice, c... In forum Fan fiction |
3 lata temu |
|
Jak oni mogli nie znać tych dwóch odpowiedzi. 🤔 In forum Wokół Nienackiego |
3 lata temu |
|
Coś się Tomasz lakonicznie wypowiada na temat tego, że się z... In forum Fan fiction |
3 lata temu |
|
I wtedy wrzucony artykuł o Majce Skowron na portalu. Muszę s... In forum Główne Forum |
3 lata temu |
|
😊 Moim ostatnim typem mógł być Gawliński, Zaucha bądź Turnau... In forum TOP-y muzyczne |
3 lata temu |
|
Niekoniecznie, przy takiej ankiecie oglądając wyniki po zalo... In forum TOP-y muzyczne |
3 lata temu |
|
Ale mogłoby się też samo notować na forum po oddaniu głosu. ... In forum TOP-y muzyczne |
3 lata temu |
|
Odgadnięte w czasie poniżej 1 minuty. 😀 Do tego wygrana w dz... In forum Humor i rozrywka |
3 lata temu |
|
No to trochę szkoda, że nie ma możliwości podejrzenia swojeg... In forum TOP-y muzyczne |
3 lata temu |
|
Głosy oddane jakiś czas temu. W mojej 5 znaleźli się: Marek ... In forum TOP-y muzyczne |
3 lata temu |