Forum

Szlachetna Paczka 2...
 
Notifications
Clear all

Szlachetna Paczka 2020

Strona 5 / 5

Yvonne
(@yvonne)
Member Potwierdzony
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 2144
 

Kochani!

To, co wrzucałam ostatnio, było tylko wstępem.

Dzisiaj dostałam maila z obszerniejszą relacją oraz podziękowaniami ze strony zespołu Szlachetnej Paczki.

Wrzucam całość:

 

Drogi Darczyńco,

dziękujemy, że razem z nami zmieniasz historię Rodzin, które mają mniej szczęścia w życiu!

Szlachetna Paczka to dla najbardziej potrzebujących nie tylko świąteczny prezent, ale przede wszystkim impuls do zmiany. To mądra pomoc polegająca na nawiązaniu relacji z drugim człowiekiem, który potrzebuje uwagi i zainteresowania. Dzięki Tobie i Twoim bliskim osoby dotknięte nieszczęściem wiedzą, że jest ktoś, kto ich dostrzegł i w nich wierzy. Odzyskanie nadziei na zmianę w życiu to najlepszy prezent, jaki mogliście sprawić w ten świąteczny czas.

Dziękujemy, że pomagasz osobom, którym zabrakło szczęścia.

Zapraszamy do przeczytania wrażeń Rodziny (Pani Ewa z rodziną) i Wolontariusza z Weekendu Cudów, w trakcie którego Twoja paczka dotarła do Rodziny.

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki

Gdy wysiedliśmy z samochodu, rodzina już wyglądała przez okna. Weszliśmy najpierw z kuchenką, na której była przyczepiona ogromna, czerwona kokarda. Wszyscy byli bardzo zaskoczeni, a pani Ewie leciały z oczu łzy wzruszenia. Powiedziała, że w końcu będą mogli razem upiec ciasteczka na święta. Wnieśliśmy pozostałe, ogromne paczki i wszyscy usiedliśmy w pokoju. Kolega wykorzystał ten czas na podłączenie kuchenki, aby mogli ją od razu używać. Rodzice z dziećmi po kolei otwierali kartony. Dzieci piszczały z zachwytu. Ogromne wrażenie wywarła na nas reakcja na pościel, kołdry i kolorowe ręczniki. Dzieci oszalały z radości. Wszystkie przybory i akcesoria szkolne dzielili dla każdego po równo. Dziewczynki były zachwycone brokatowymi piórnikami, a Kacper wziął dla siebie puzzle, które bardzo mu się spodobały. Wszyscy byli tym bardzo wzruszeni. Rodzice wielokrotnie dziękowali, za okazaną pomoc. Mówili, że zapasy starczą im na bardzo długo. Ilość rzeczy, którą dostali budziła w nich bardzo dużo emocji. Pan Marek powiedział, że nie wie, ile by musiał na to pracować, aby być w stanie to kupić. Od dawna, oprócz niezbędnych rzeczy dla dzieci i jedzenia, nie mogli sobie pozwolić na nowe przedmioty.

Słowo od Rodziny

Pani Ewa: ,,Z całego serca dziękujemy darczyńcom za okazane serce i pomoc dla mojej rodziny. Nigdy w życiu nie spotkało nas coś tak niesamowitego. To będą najpiękniejsze święta. Życzymy darczyńcom wszystkiego co najlepsze, zdrowych i wesołych świąt, oraz szczęśliwego nowego roku".

Pan Marek: ,,Dziękuję za wszystko, co zrobiliście dla mojej rodziny. Nigdy tej pomocy nie zapomnimy. Mamy nadzieję, że kiedyś my będziemy mogli komuś tak pomóc".

Dzieci: ,,Przesyłamy dla Mikołajów milion buziaków i uścisków".

Słowo od Wolontariusza

Wszystkim darczyńcom, którzy włożyli czas i serce w przygotowanie paczki dla tej rodziny bardzo dziękuję. W ich życiu stało się coś niesamowitego. Odzyskali wiarę, że są dla kogoś ważni. Miłość w tej ciepłej i wrażliwej rodzinie jest ogromna. A Szlachetna Paczka jeszcze bardziej ich zbliżyła i dowartościowała. Życzę Państwu cudownych świąt pełnych magii i wiary w cuda. Bardzo dziękuję za kontakt i poświęcony czas.
Z gorącymi pozdrowieniami
Beata Lipska

Dziękujemy, że towarzyszysz nam w niesieniu pomocy tym, którzy mieli mniej szczęścia w życiu. Tylko razem możemy sprawić, że poruszających historii, jak te opisane w Raporcie o Biedzie 2020, będzie tylko mniej.

Dobrze, że jesteś!
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI


Milady, Kustosz i Aga polubić
OdpowiedzCytat
Aga
 Aga
(@aga)
Kierowniczka Zamieszania Moderator
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 2759
 

Bardzo się cieszę, że udało mi się w tym roku wziąć udział w takiej akcji 😁.


OdpowiedzCytat
Kustosz
(@kustosz)
Pan Samolocik Admin
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 4524
 
Wysłany przez: @yvonne

Pani Ewa: ,,Z całego serca dziękujemy darczyńcom za okazane serce i pomoc dla mojej rodziny. Nigdy w życiu nie spotkało nas coś tak niesamowitego. To będą najpiękniejsze święta. Życzymy darczyńcom wszystkiego co najlepsze, zdrowych i wesołych świąt, oraz szczęśliwego nowego roku".

Aż czuję się zakłopotany czytając tak serdeczne słowa. Niech im się wiedzie lepiej niż dotychczas.


OdpowiedzCytat
Strona 5 / 5
Share: