Forum

Notifications
Clear all
Poll results: "Najładniejsze zdjęcie miesiąca"- sierpień 2020
Voter(s): 7
Poll is closed wrz 06, 2020
Zdjęcie 1- Dłużyzna, nic się nie dzieje...  -  votes: 2 / 28.6%
2
28.6%
Zdjęcie 2  -  votes: 3 / 42.9%
3
42.9%
Zdjęcie 3- Letarg czy już marazm?  -  votes: 4 / 57.1%
4
57.1%
Zdjęcie 4  -  votes: 1 / 14.3%
1
14.3%
Zdjęcie 5- To już jest koniec, nie ma już nic  -  votes: 2 / 28.6%
2
28.6%
Zdjęcie 6- Marazm czasu zarazy  -  votes: 2 / 28.6%
2
28.6%

Konkurs fotograficzny "Najładniejsze zdjęcie miesiąca"- sierpień 2020

Strona 2 / 2

Aga
 Aga
(@aga)
Kierowniczka Zamieszania Potwierdzony
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 3023
Topic starter  
Wysłany przez: @hebius

Ooo, dziękuje tej jednaj litościwej duszy, która pomyślała że pewnie będzie mi przykro, jak jako jedyny bez głosu za zdjęcie zostanę 😀

No co Ty? Przecież jak się głosuje to nie widać ile które zdjęcie ma punktów. Zwyczajnie komuś się Twoja fotka spodobała.


OdpowiedzCytat
Hebius
(@hebius)
Męber Moderator
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 3007
 

Jak się ma do dyspozycji tylko jedno konto, to tak. Ale mamy przecież forumowe pary.  Jak zagłosowała Milady, to Kustosz mógł spokojnie podejrzeć wyniki (albo na odwrót) i miłosiernie zareagować 😀


OdpowiedzCytat
Kustosz
(@kustosz)
Pan Samolocik Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 8805
 
Wysłany przez: @hebius

Jak zagłosowała Milady, to Kustosz mógł spokojnie podejrzeć wyniki (albo na odwrót) i miłosiernie zareagować

To miłe, zakładasz, że Kustosz taki przepełniony miłosierdziem:) Ale Kustosz zwykle głosuje na początku głosowania. Więc może Milady?;)


OdpowiedzCytat
Milady
(@milady)
. Moderator
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 4494
 
Wysłany przez: @hebius

Jak się ma do dyspozycji tylko jedno konto, to tak. Ale mamy przecież forumowe pary.  Jak zagłosowała Milady, to Kustosz mógł spokojnie podejrzeć wyniki (albo na odwrót) i miłosiernie zareagować 

Oj, udało Ci się mnie lekko wzburzyć.:) Wypraszam sobie. „Na litość” psułoby zabawę i dodatkowo pozbawiało głosu innych, potencjalnie lepszych zdjęć.

Fakt. Jako na drugie, ja zagłosowałam jak się okazuje na Twoje zdjęcie, ale z zupełnie innych pobudek niż litość.

Za wiki: Marazm (..) oznacza apatię; depresję; przygnębienie. Potocznie słowo używane jako zastój, bezwład, przekonanie o niemożności zrobienia czegokolwiek.

Połamany kwiat (kwiat=symbol życia), porzucona ścierka. Do mnie to po prostu przemówiło w kontekście tematu. Wymowa zdjęcia to dla mnie: depresja i rezygnacja. Pokazuje nie tylko to co na zdjęciu, ale przecież coś musiało się stać, żeby do takiego stanu doprowadzić (połamania) oraz o porzuceniu czynności naprawczej. Dlatego na nie zagłosowałam. Szkoda tylko, że nie miało jakiegoś odpowiedniego tytułu.

Zdjęciem pierwszego wyboru było zdjęcie Maruty, które w tym temacie uważam za genialne.

Być może za bardzo analizuję zdjęcia pod kątem tematu, ale na pewno nie kierują mną chęć podejrzenia i wyniki.

Wysłany przez: @kustosz

Więc może Milady?;)

Wredota jak nic.

W domu obiad smakuje najlepiej i jest najtańszy.
Zbigniew Nienacki "Raz w roku w Skiroławkach"


OdpowiedzCytat
Hebius
(@hebius)
Męber Moderator
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 3007
 

@milady

Ale przecież ja to wszystko tak żartem 😀

Na balkonie stał się intensywny deszcz. Tylko zużytą ścierkę musiałem dorzucić na środek dla dopełnienia kompozycji. 

Tytuł był: Marazm

Ale Aga chyba uznała, że to tylko temat zdjęć konkursowych wpisany i nie uwzględniła.


OdpowiedzCytat
Milady
(@milady)
. Moderator
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 4494
 
Wysłany przez: @hebius

Ale przecież ja to wszystko tak żartem 

No ja myślę.;)

W każdym razie z perspektywy musi to być przewrotne. Hebius po deszczu (burzy) dorzucił na balkon ścierkę. Milady analizując zdjęcie przyrównała zbity kwiat do zbitego życia a porzuconą ścierę do braku chęci naprawienia tego życia - jednym słowem, marazm.:) Coś lirycznie podeszłam do tej tury.

Wracając do wątku, to nie spodziewałam się, że ktoś zagłosuje na moje dwa bizony, oba powalone, a jeden w dodatku obojętny (nie wiem czy zauważyliście na jednym z nich małego ptaszka). Tym bardziej mi miło, że w zasadzie wszystkie pozostałe zdjęcia zdają się bardziej pasować do tematu. Ale ja od początku wiedziałam, że na pewno zagłosuję na przedostatnie zdjęcie.

No i ciekawa jestem tego zdjęcia Yvonne, którego ostatecznie nie przesłała.

W domu obiad smakuje najlepiej i jest najtańszy.
Zbigniew Nienacki "Raz w roku w Skiroławkach"


OdpowiedzCytat
Aga
 Aga
(@aga)
Kierowniczka Zamieszania Potwierdzony
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 3023
Topic starter  
Wysłany przez: @hebius

Ale Aga chyba uznała, że to tylko temat zdjęć konkursowych wpisany i nie uwzględniła.

Dokładnie tak pomyślałam, przepraszam.


OdpowiedzCytat
Hebius
(@hebius)
Męber Moderator
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 3007
 

@aga

Nic się nie stało.


OdpowiedzCytat
Aga
 Aga
(@aga)
Kierowniczka Zamieszania Potwierdzony
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 3023
Topic starter  

Milady, a czy możemy prosić o temat do zdjęć na październik?


OdpowiedzCytat
Milady
(@milady)
. Moderator
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 4494
 

Oczywiście, zapomniałam, że ja zadaję.

Temat na październik to zwierzęta.

W domu obiad smakuje najlepiej i jest najtańszy.
Zbigniew Nienacki "Raz w roku w Skiroławkach"


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2
Share: