|
Na swoje usprawiedliwienie powiem, że nie czytałam artykułu ... In forum Książki dla młodzieży |
6 lat temu |
|
Jak miło zobaczyć zdjęcie sprzed kilku lat 🙂
Moi chłopcy ... In forum Książki dla młodzieży |
6 lat temu |
|
Niestety, tak jak pisałam wczoraj, Zaliczka jest nudną posta... In forum Konkursy poetyckie |
6 lat temu |
|
Już jest lepiej 😉 In forum Konkursy poetyckie |
6 lat temu |
|
Bardzo klimatyczne to zdjęcie ze śnieżycą, Milady 🙂 In forum Spotkania |
6 lat temu |
|
Ale wystrzeliłeś z kolubryny 🙂 In forum Konkursy poetyckie |
6 lat temu |
|
Czemu tak mało utworów? 🙄
Może jednak coś jest w mojej op... In forum Konkursy poetyckie |
6 lat temu |
|
Podczas pracy twórczej nad limerykiem uświadomiłam sobie, że... In forum Konkursy poetyckie |
6 lat temu |
|
Kustoszu, ile tur jeszcze przed nami? In forum Konkursy poetyckie |
6 lat temu |
|
Jeszcze nie 🙁 In forum Konkursy poetyckie |
6 lat temu |
|
Nie no, ta dziewczyna jest bardzo ładna.
Ale jakbyś mnie z... In forum Fan fiction |
6 lat temu |
|
Czyjego autorstwa są ilustracje? Czy ten ktoś znał tekst?
... In forum Fan fiction |
6 lat temu |
|
Zapominasz, Kustoszu, o ratowaniu przyszłości w UFO. To była... In forum Fan fiction |
6 lat temu |
|
A ja "Wielkiego lasu" jeszcze nie czytałam.
Czas nadrobić. In forum Książki dla dorosłych |
6 lat temu |
|
Ja raczej mam teraz mniej czasu na czytanie, niż więcej 😉
... In forum Rozmaitości literackie |
6 lat temu |
|
Ja jak zwykle od tygodnia mam cztery pierwsze wersy, ale pią... In forum Konkursy poetyckie |
6 lat temu |
|
Konkurs - propozycja In forum Konkursy |
6 lat temu |
|
Czy są tu jacyś miłośnicy książek Ludluma?
Mam takie oto j... In forum Rozmaitości literackie |
6 lat temu |
|
Wysłany przez: @milady
Yvonne, czytałaś książkę?
Nie.... In forum Tytuły filmowe |
6 lat temu |
|
Wiadomo, czemu ostatecznie nie zagrała? In forum Tytuły filmowe |
6 lat temu |