|
Robiłeś z pamięci?
Bez sięgania do książki?
Bo ja owszem... In forum Zagadki |
6 lat temu |
|
Niewykonalne 🙂
Kilka podoba mi się najbardziej.
Jedno ś... In forum Konkursy foto |
6 lat temu |
|
Wysłałam oba rozwiązania.
Maruto, bardzo dziękuję za dosta... In forum Zagadki |
6 lat temu |
|
Maruto, czy mogę Cię prosić o to, aby podawać ewentualne pod... In forum Zagadki |
6 lat temu |
|
Dlatego, że zdjęcia są naprawdę bardzo różne.
O ile wcześn... In forum Konkursy foto |
6 lat temu |
|
Oj, zapomniałam o krzyżówce.
Jasne, że chcemy. Pyknę od ra... In forum Zagadki |
6 lat temu |
|
Ja za drugą zabiorę się dopiero jutro, po powrocie do domu. ... In forum Zagadki |
6 lat temu |
|
Eryk, czyli Upiór z Opery Paryskiej? In forum Zagadki |
6 lat temu |
|
Ja również nie byłam zachwycona Vincentem, zwłaszcza, że ogl... In forum Rozmaitości filmowe |
6 lat temu |
|
Oddałam głos, ale się zagapiłam i zagłosowałam tylko na jedn... In forum Konkursy foto |
6 lat temu |
|
Fajny pomysł.
Z ciekawości zerknęłam do książki, którą ter... In forum Konkursy foto |
6 lat temu |
|
To teraz mnie mocno zawstydziłeś, bo ja anagramy rozwiązuję ... In forum Zagadki |
6 lat temu |
|
Oczywiście, że tak!
Uwielbiam "Ronję, córkę zbójnika".
T... In forum Zagadki |
6 lat temu |
|
Ech, chciałam wysłać i zapomniałam ☹️
A jaki jest temat n... In forum Konkursy foto |
6 lat temu |
|
Bardzo fajna krzyżówka 🙂
Czy rozwiązanie można wysłać?
... In forum Zagadki |
6 lat temu |
|
Wielkie brawa dla Barabasza i Teresy za odgadnięcie wszystki... In forum Zagadki |
6 lat temu |
|
Podpowiem zatem.
Szukajcie w bogatym zbiorze pewnej bardzo... In forum Zagadki |
6 lat temu |
|
Czy ktoś z Was czytał kiedyś książkę Tadeusza Dołęgi-Mostowi... In forum Rozmaitości literackie |
6 lat temu |
|
Bardzo ładnie to, Milady, napisałaś.
Zgadzam się z każdym ... In forum Inni autorzy |
6 lat temu |
|
O! Fajny pomysł!
Będę gorąco kibicować.
Myślę, że to jes... In forum Wokół Nienackiego |
6 lat temu |