|
Kolejne dwie osoby zgłosiły się na forum "Z przygodą na ty".... In forum Różne różności |
6 lat temu |
|
Pawle, ależ to ciekawy temat!
Podziwiam Twój zapał i deter... In forum Historia |
6 lat temu |
|
Super, Mysikróliku 🙂
Jeśli dobrze liczę, jest nas na razi... In forum Różne różności |
6 lat temu |
|
Na forum "Z przygodą na ty" mamy na razie dwóch ochotników. In forum Różne różności |
6 lat temu |
|
Na jedno wychodzi.
Pierwsza gwiazdka jest symbolem gwiazdy... In forum Inne |
6 lat temu |
|
CZAS START!
Dzięki dobrym elfom, Milady i Księżniczce Siss... In forum Różne różności |
6 lat temu |
|
A tak pół żartem, pół serio, lubię myśleć, że Gwiazdor jest ... In forum Inne |
6 lat temu |
|
Lars Berge - "Dobry wilk. Tragedia w szwedzkim zoo" In forum Inni autorzy |
6 lat temu |
|
Należy pamiętać, że każda z rodzin ma jedną naprawdę dużą i ... In forum Różne różności |
6 lat temu |
|
Milady, działamy?
Ja bardzo chętnie.
Tylko czasu już nie... In forum Różne różności |
6 lat temu |
|
Dziękuję, Sissi 🙂 In forum Różne różności |
6 lat temu |
|
Dziękuję za miłe słowo 🙂
Jeśli chodzi o prezenty wielkoga... In forum Różne różności |
6 lat temu |
|
"A Juliusz Cezar pisze swoje pamiętniki ..." 🙂 In forum Tytuły filmowe |
6 lat temu |
|
U nas to było tak.
Pomysłodawczynią akcji byłam ja.
Wysy... In forum Różne różności |
6 lat temu |
|
Ja bym raczej zapytała Twoją córkę, Kustoszu, czy nigdy się ... In forum Inne |
6 lat temu |
|
Milady, jestem za. In forum Różne różności |
6 lat temu |
|
Mają przynajmniej dowód na to, że telewizja kłamie 🙂 In forum Inne |
6 lat temu |
|
Tak właśnie myślałam.
Czyli identycznie, jak u nas 🙂 In forum Inne |
6 lat temu |
|
Sissi, wielkie brawa!
To świetna akcja.
Od kilku lat pro... In forum Różne różności |
6 lat temu |
|
Tego pytania się nie spodziewałam 🙂
Myślę, że to jest nat... In forum Inne |
6 lat temu |