Notifications
Clear all
Wowax
Grupa: Zarejestrowany
Dołączył: 12 lipca 2019
Tytuł: Wcale nie taki zły
3
|
Bo? In forum Muzyka |
7 lat temu | |
|
Dla mnie sztuka Beksińskiego i obcowanie z jego obrazami, by... In forum Sztuka |
7 lat temu | |
|
Oczywiście,że można. Ty nie możesz tego zrobić? Jak nie to z... In forum Sprawy techniczne |
7 lat temu | |
|
I chyba musisz zmienić nicka, z Teresa Vin Hagen, na Tereska... In forum Księga meldunkowa |
7 lat temu | |
|
Bardzo się cieszę,że jesteś Tereso. Że tak sztampowo powiem-... In forum Księga meldunkowa |
7 lat temu | |
|
Ooo, kogo widzę 😀Witam kolegę Hebiusa i Jego charakterystycz... In forum Księga meldunkowa |
7 lat temu | |
|
Otóż nie do końca - właśnie zajrzałem na stronę eventim, prz... In forum Muzyka |
7 lat temu | |
|
Może potem jakieś afterparty w Rio? 🙂 Tak, to istotnie tro... In forum Muzyka |
7 lat temu | |
|
I dobrze odetchnąć niezepsutym powietrzem! Witaj Nietaj In forum Księga meldunkowa |
7 lat temu | |
|
Mów mi Vincent In forum Tytuły filmowe |
7 lat temu | |
|
I ja witam wszystkich. Bardzo się cieszę, że tu trafiłem! Bę... In forum Księga meldunkowa |
7 lat temu |
Strona 125 / 125
Wstecz
