|
Inteligenckiej urodzie? In forum Wokół Nienackiego |
5 lat temu |
|
Piszcie scenariusz! In forum Wokół Nienackiego |
5 lat temu |
|
Z ciekawości zapytam, negatywne bo? Jeśli ktokolwiek twierdz... In forum Seriale |
5 lat temu |
|
Jako dzieciak uwielbiałem Diego. Fenomenalny piłkarz, czarod... In forum Różne różności |
6 lat temu |
|
Milady, obawiam się, że obecnie wszystkie święta maja charak... In forum Inne |
6 lat temu |
|
@maruta
Jeśli chodzi o mnie, pozytywnie. Najbardziej chyba... In forum Inni autorzy |
6 lat temu |
|
Uwielbiam "Nóż w wodzie". Jeden z moich ulubionych filmów, d... In forum Inni autorzy |
6 lat temu |
|
To nie była uwaga do Ciebie. Twój wpis stanowił pretekst do ... In forum Tytuły filmowe |
6 lat temu |
|
W tym sęk, bo ja nie uważam, że to jest słabość. To są wyłąc... In forum Tytuły filmowe |
6 lat temu |
|
Kustoszu, nie bierz tego do siebie, ale w momentach, gdy kto... In forum Tytuły filmowe |
6 lat temu |
|
Maruto, jednak inaczej odbieram „Ostani dzwonek”. Być może p... In forum Tytuły filmowe |
6 lat temu |
|
Maruto, dawno nie oglądałem „Ostatniego dzwonka”. Też go pam... In forum Tytuły filmowe |
6 lat temu |
|
Ostatni dzwonek In forum Tytuły filmowe |
6 lat temu |
|
No i jak tam, Yvonne, obejrzałaś? In forum Tytuły filmowe |
6 lat temu |
|
Tak, akcje została przeniesiona do Włoch. U mnie to zagrało,... In forum Tytuły filmowe |
6 lat temu |
|
Życie przed sobą In forum Tytuły filmowe |
6 lat temu |
|
Przeczytałem. Zacząłem mniej więcej dwa lata temu. Może fakt... In forum Inni autorzy |
6 lat temu |
|
"Wielkiego Szu"? Wiadomo!
@Mysikrolik
Właśnie nie, ale ... In forum Seriale |
6 lat temu |
|
No jest przewidywalny, ale szczególnie mnie to nie bolało, g... In forum Seriale |
6 lat temu |
|
"W głębi lasu" nieźle się zaczynał, obiecująco rozkręcał, al... In forum Seriale |
6 lat temu |