|
ale ja nie znam lepszych 😎 😀 In forum Seriale |
4 lata temu |
|
1. Stawka większa niż życie2. Janosik3. "Kargule i Pawlaki" ... In forum Seriale |
4 lata temu |
|
No to na koniec wrzucę jeszcze coś weselszego, a jakby ktoś ... In forum Muzyka |
4 lata temu |
|
Było zaje...fajnie! Niczego nie żałujemy i tak po trochu to ... In forum Muzyka |
4 lata temu |
|
Łącznie powstało 10 kawałków, a potem... potem wybrzmiał ost... In forum Muzyka |
4 lata temu |
|
hehe, wyższa - bo siedzieliśmy na pierwszym piętrze 🙂 a do ... In forum Muzyka |
4 lata temu |
|
Panczurów słuchaliśmy i słuchamy do tej pory, a jakże! Ale b... In forum Muzyka |
4 lata temu |
|
Ten Tonpress zaliczałem przynajmniej raz w tygodniu, a raz -... In forum Muzyka |
4 lata temu |
|
czytam sobie stare wpisy tutaj i wpadłem na coś takiego. W m... In forum Muzyka |
4 lata temu |
|
no popatrz, a ja tak sam z siebie, ale natychmiast nabyłem i... In forum Muzyka |
4 lata temu |
|
o właśnie! Jak to się mówi trafiłeś strzałą do celu, czyli w... In forum Muzyka |
4 lata temu |
|
Ototo, ten sam przypadek. Zwłaszcza, że byłem na pierwszym k... In forum Muzyka |
4 lata temu |
|
I jeszcze jedno pytanko: czy udało się komuś z obecnych być ... In forum Muzyka |
4 lata temu |
|
Cure trzyma koncertowy poziom! Będzie się działo. In forum Muzyka |
4 lata temu |
|
Tymczasem wybieram się jeszcze na Red Box. Ktoś pamięta? The... In forum Muzyka |
4 lata temu |
|
Po praskim koncercie jestem... aby użyć właściwego słowa... ... In forum Muzyka |
4 lata temu |
|
/2
No dobra, a co z tym pierwszym wrażeniem? Przecież nie ... In forum Wycieczki i podróże |
4 lata temu |
|
Pisanie nie boli, Oczy bolą od pisania. Od patrzenia na fotk... In forum Wycieczki i podróże |
4 lata temu |
|
- Ahoj! Byliśmy, zobaczyliśmy, i… a jakże! zwyciężyliśmy! Bo... In forum Wycieczki i podróże |
4 lata temu |
|
Zazwyczaj coś wynika z czegoś. Jeśli kilka tzw. zbiegów okol... In forum Księga meldunkowa |
4 lata temu |