|
I od razu pojawia się dodatkowy znak zapytania, gdy dystrybu... In forum Rozmaitości filmowe |
4 lata temu |
|
O! Ciekawe czy i z jakiej strony przedstawią rolę McLarena. In forum Rozmaitości filmowe |
4 lata temu |
|
Chyba kobity mają odmienne spojrzenie na zbieractwo. Nieprzy... In forum Inne |
4 lata temu |
|
Aby jeszcze bardziej pociągnąć za niniejszą nitkę Nieprzypad... In forum Inne |
4 lata temu |
|
Uderz w stół a pamięć się przebudzi. Właśnie przypomniało mi... In forum Inne |
4 lata temu |
|
w niedzielę na targu facet miał winyla z Pankracym oraz Przy... In forum Inne |
4 lata temu |
|
to trzeba zakładać dodatkowo krawat, bo jak wiadomo klient w... In forum Inne |
4 lata temu |
|
A może trochę pływać? In forum Inne |
4 lata temu |
|
mówię o meczach. In forum Inne |
4 lata temu |
|
mam skrzynkę Duplo, mogę wymienić na winyle, ewentualnie na ... In forum Inne |
4 lata temu |
|
@seth_22 stay tuned 😎 In forum Tytuły filmowe |
4 lata temu |
|
A ja nabrałem ochoty by coś jeszcze więcej o tym napisać ale... In forum Tytuły filmowe |
4 lata temu |
|
To niebywałe, teraz można opowiadać o tym jak bajki o Yeti. ... In forum Inne |
4 lata temu |
|
Ten z piwem to ojciec kupił w kiosku, bo myślał, że będzie c... In forum Inne |
4 lata temu |
|
A autokarami jeździłeś? Np. Almaturu?
Tak jest! Tylko t... In forum Inne |
4 lata temu |
|
I to jest właśnie NIEPRZYPADEK 🤣 Nie tylko bywałem. Byłem ta... In forum Inne |
4 lata temu |
|
Śmieszne, prawda?! Czyli jesteś już drugą osobą (po Kustoszu... In forum Inne |
4 lata temu |
|
no i fajnie 👍 In forum TOP-y muzyczne |
4 lata temu |
|
Ano sami widzicie. Tacy sami, a ściana między nami 😀
A ... In forum Inne |
4 lata temu |
|
Trzeba sobie zadać pytanie, czy takie głosowanie, przeprowad... In forum TOP-y muzyczne |
4 lata temu |