|
Nie, bo bardziej lubię Większy kawałek... Teresa, masz wszys... In forum Inni autorzy |
6 lat temu |
|
Masz rację, zupełnie inny gatunek i inny świat. Z tym Balem ... In forum Rozmaitości filmowe |
6 lat temu |
|
to już podaj cały tytuł 😉 In forum Zagadki |
6 lat temu |
|
No faktycznie 🙂 In forum Konkursy foto |
6 lat temu |
|
Aga, a gdzie zdjęcia styczniowe? In forum Konkursy foto |
6 lat temu |
|
To ja wspomnę film "Baza ludzi umarłych" na podstawie opowia... In forum Rozmaitości filmowe |
6 lat temu |
|
W ogóle tego nie pamiętam. In forum Inni autorzy |
6 lat temu |
|
To teraz taka zagadka:
kadr1.jpg In forum Zagadki |
6 lat temu |
|
To ja koniecznie muszę sięgnąć sobie już dzisiaj po Większy ... In forum Inni autorzy |
6 lat temu |
|
Albo coś żywego do żarcia 🙂 Lampka, kamień, poduszka, książ... In forum Zagadki |
6 lat temu |
|
To prawda. A w Podróży za jeden uśmiech występuje scena z ka... In forum Inni autorzy |
6 lat temu |
|
Kanapka wiadro torebka In forum Zagadki |
6 lat temu |
|
No właśnie Mysi, może w końcu Kuryłło przełamie dotychczasow... In forum Konkursy poetyckie |
6 lat temu |
|
Ależ Ty masz skojarzenia 🙂 weź może nie myśl za dużo. Basia... In forum Zloty |
6 lat temu |
|
Aaaa......przecież nie raz tamtędy szłam. Chyba założę nowy ... In forum Wycieczki i podróże |
6 lat temu |
|
Muszę się w to zagłębić, ale wygląda na pierwszy rzut oka in... In forum Wycieczki i podróże |
6 lat temu |
|
No patrz, a ja mam dokładnie odwrotnie. Chyba muszę spojrzeć... In forum Inni autorzy |
6 lat temu |
|
Już zrobiłam. Potem wydrukuję i powieszę sobie na ścianie. 🤣... In forum Sport |
6 lat temu |
|
W środę, jak już wszyscy przyjadą, będzie malutka niespodzia... In forum Zloty |
6 lat temu |
|
Czyli w Niedzicy? Też tam byłam. Użądliła mnie osa i myślała... In forum Inni autorzy |
6 lat temu |