|
Odświeżyłam sobie audiobookowo Florencję, córkę diabła. Zasn... In forum Spotkania |
6 lat temu |
|
No nie wiem....wygląda dość niestabilnie i krucho. In forum Wycieczki i podróże |
6 lat temu |
|
Nie spotkałam się z tym tytułem. Muszę to nadrobić w najbliż... In forum Rozmaitości literackie |
6 lat temu |
|
Parasite. Jeszcze nie oglądałam. In forum Zagadki |
6 lat temu |
|
Urodził się w Wałbrzychu, zmarł w NY, prowadził śledztwa w s... In forum Zagadki |
6 lat temu |
|
Nic z powyższych.
Nieożywione. In forum Zagadki |
6 lat temu |
|
Nie, nie, nie. In forum Zagadki |
6 lat temu |
|
No to Joanna oczywiście. In forum Zagadki |
6 lat temu |
|
Tak Tereso. Właśnie sobie oglądam polskie filmy i w tym Leka... In forum Zagadki |
6 lat temu |
|
Nie, nie, nie. In forum Zagadki |
6 lat temu |
|
To ja zadawałam, nie Seth 🙂 In forum Zagadki |
6 lat temu |
|
Oczywiście 🙂 Brawo.
Twoja kolej. In forum Zagadki |
6 lat temu |
|
Nie. Nic na "z" 🙂 In forum Zagadki |
6 lat temu |
|
Napomnij koniecznie. Nawet nie musisz delikatnie 😀 In forum Zagadki |
6 lat temu |
|
O właśnie, ja bym się chętnie rozerwała. In forum Konkursy |
6 lat temu |
|
Czestmira to ja znam nawet osobiście 🙂
I wyobraź sobie My... In forum Zagadki |
6 lat temu |
|
Nie. In forum Zagadki |
6 lat temu |
|
Nietaj!!!! Bo nie dostaniesz dzisiaj obiadu 🙂
Aga, proszę... In forum Zagadki |
6 lat temu |
|
I jak tam? Skończyłaś? In forum Inni autorzy |
6 lat temu |
|
Sethowi się przysnęło, to ja w zastępstwie. Co to za film:
... In forum Zagadki |
6 lat temu |