Forum

Koncert Online Lesz...
 
Notifications
Clear all

Koncert Online Leszek Mozdżer & Gloria Campaner 19 grudnia 2020 Kalisz


Mirekpiano
(@mirekpiano)
Member Potwierdzony
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 484
Topic starter  

19 grudnia miałem przyjemność dostarczyć dwa fortepiany koncertowe Steinway model D na koncert Leszek Mozdzer & Gloria Campaner w ramach 47 Międzynarodowego Festiwalu Pianistów Jazzowych w Kaliszu. W sumie na scenie stanęły aż trzy koncertowe fortepiany Steinwaya (jeden jest własnością Kaliskiego Centrum Kultury), celesta (również moja) oraz syntezator. Na koniec  okazało się, że Leszek jako instrument wykorzystał również stare tranzystorowe radyjko.

Usiadłem w ostatnim rzędzie, publiczność stanowiła tylko ekipa techniczna koncertu. Zaledwie kilkanaście osób. Słuchało się słabo ponieważ nie było tradycyjnego głównego nagłośnienia. Dźwięk ze sceny za pomocą mikrofonów wraz z obrazem z kamer  przekierowany był bezpośrednio do  realizatora nagrania oraz na stronę Youtube.

Ale wrażenia pozostały, zaś emocji jakie mi ten koncert  dostarczył trudno opisać. Czułem się, jak bym był obecny na jakimś planie filmowym a nie koncercie. 

Obejrzałem natomiast  wczoraj ten koncert na Youtube i musze przyznać, że jest to świetny koncert. Polecam

Leszek jak i Gloria wielokrotnie grali w Jerzwałdzie ale to było takie domowe granie. Skąd inąd również znakomite. Teraz  artyści zafundowali nam prawdziwy muzyczny spektakl.

 


Cytat
PawelK
(@pawelk)
Member Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 4500
 
Wysłany przez: @mirekpiano

Obejrzałem natomiast  wczoraj ten koncert na Youtube i musze przyznać, że jest to świetny koncert. Polecam

@mirekpiano to podrzuć jeszcze link do koncertu.

Twtter is a day by day war


OdpowiedzCytat
Mirekpiano
(@mirekpiano)
Member Potwierdzony
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 484
Topic starter  
Wysłany przez: @pawelk
Wysłany przez: @mirekpiano

Obejrzałem natomiast  wczoraj ten koncert na Youtube i musze przyznać, że jest to świetny koncert. Polecam

@mirekpiano to podrzuć jeszcze link do koncertu.

jest w tekscie 

ale proszę jeszcze raz tu jest koncert

od 1 ha 53 min

Wczesniej jest  koncert Ilony Damieckiej


OdpowiedzCytat
PawelK
(@pawelk)
Member Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 4500
 
Wysłany przez: @mirekpiano

jest w tekscie 

aaa, nie zauważyłem 🙂 

Dzięki!

Twtter is a day by day war


OdpowiedzCytat
Kustosz
(@kustosz)
Pan Samolocik Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 8805
 
Wysłany przez: @mirekpiano

19 grudnia miałem przyjemność dostarczyć dwa fortepiany koncertowe Steinway model D na koncert Leszek Mozdzer & Gloria Campaner

Oglądałem kiedyś fragmenty ich wspólnego koncertu. Ileż w tej grze erotyzmu.


OdpowiedzCytat
Mirekpiano
(@mirekpiano)
Member Potwierdzony
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 484
Topic starter  
Wysłany przez: @kustosz

Oglądałem kiedyś fragmenty ich wspólnego koncertu. Ileż w tej grze erotyzmu.

Pewnie to był ten koncert z 14 czerwca 2017 roku, który został zarejestrowany i wydany na płycie. Instrumentarium było wtedy jeszcze bardziej rozbudowane. 

Tu można obejrzeć i wysłuchać ten koncert.

To była środa, dzień po moich urodzinach. Na ten siódmy chyba wówczas Enter Festiwal dostarczyłem  dwanaście fortepianów i celestę, firma Yamaha dostarczyła ich wtedy osiem. Ach co to był za  festiwal.  12 fortepianów na scenach i salach prób. Istne Święto Fortepianu.

A następnego dnia 15 czerwca, we czwartek, a było to Boże Ciało i jak zwykle w Jerzwałdzie Impreza "Raz w Roku w Jerzwałdzie". Leszek Możdżer z Glorią Campaner zrobili mi wtedy wielką niespodziankę - przyjechali bowiem do Jerzwałdu i zagrali dla mnie i dla wszystkich, którzy wówczas byli w naszym domu. Pięknie było, chyba też trochę erotycznie.


OdpowiedzCytat
Kustosz
(@kustosz)
Pan Samolocik Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 8805
 
Wysłany przez: @mirekpiano

Pewnie to był ten koncert z 14 czerwca 2017 roku, który został zarejestrowany i wydany na płycie. Instrumentarium było wtedy jeszcze bardziej rozbudowane. 

Tu można obejrzeć i wysłuchać ten koncert.

Tak jest. To ten koncert miałem na myśli. Namiętne, uwodzicielskie spojrzenia, uderzenia w klawisze niczym zmysłowy dotyk. Elektryzująca szermierka dźwięków.


OdpowiedzCytat
Share: