Forum

Notifications
Clear all
Poll results: Najładniejsze zdjęcie miesiąca- styczeń 2022
Voter(s): 12
Poll is closed lut 06, 2022
Zdjęcie 1- Cmentarz też może być ładny i cieszyć oko  -  votes: 2 / 16.7%
2
16.7%
Zdjęcie 2- Jeszcze ciepłe, a w całym domu unosi się cudowny zapach świeżego pieczywa  -  votes: 4 / 33.3%
4
33.3%
Zdjęcie 3- Podróżować, podróżować jest bosko...  -  votes: 6 / 50%
6
50%
Zdjęcie 4- Czeko, czeko, czekolada  -  votes: 8 / 66.7%
8
66.7%
Zdjęcie 5- Oprócz błękitnego nieba, nic mi dzisiaj nie potrzeba  -  votes: 3 / 25%
3
25%

Konkurs fotograficzny "Najładniejsze zdjęcie miesiąca"- styczeń 2022

Strona 2 / 2

Hebius
(@hebius)
Męber Moderator
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 3023
 

@milady

A od czego te drewniane spinacze? Normalnie masz gdzieś te wszystkie kartki poprzypinane?


OdpowiedzCytat
Aga
 Aga
(@aga)
Kierowniczka Zamieszania Potwierdzony
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 3023
Topic starter  
Wysłany przez: @milady

Proszę bardzo.

No i wielka szkoda, że nie przysłałaś.

 


OdpowiedzCytat
Milady
(@milady)
. Moderator
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 4494
 
Wysłany przez: @hebius

A od czego te drewniane spinacze? Normalnie masz gdzieś te wszystkie kartki poprzypinane?

To są takie małe spinacze, można je sobie kupić w sklepach typu wszystko po 2 zł. Służą do przypinania zdjęć do specjalnych tablic ze sznurkami.

Pocztówek to mam całe pudło. Zawsze kupuję sobie na pamiątkę pocztówkę z miejsca, w którym jestem i uzbierała mi się całkiem pokaźna kolekcja. Dlatego też nigdzie ich nie przypinam, musiałabym nimi wytapetować ścianę.;)

Wysłany przez: @aga

No i wielka szkoda, że nie przysłałaś.

Było przypomnieć.:)

W domu obiad smakuje najlepiej i jest najtańszy.
Zbigniew Nienacki "Raz w roku w Skiroławkach"


OdpowiedzCytat
Aga
 Aga
(@aga)
Kierowniczka Zamieszania Potwierdzony
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 3023
Topic starter  

Całkiem sporo głosujących w tym miesiącu. Cieszy mnie, że nadal Was ten konkurs bawi.

Oto wyniki głosowania w tej turze. 

8 głosów i tytuł "Najładniejszego zdjęcia lutego 2022" zdobyło Zdjęcie 4- Czeko, czeko, czekolada- autor PawelK

6 głosów otrzymało Zdjęcie 3- Podróżować, podróżować jest bosko...- autor Aldona

4 głosy dostało Zdjęcie 2- Jeszcze ciepłe, a w całym domu unosi się cudowny zapach świeżego pieczywa- autor Aga (dziękuję wszystkim, którzy głosowali na moją fotkę :))

3 głosy otrzymało Zdjęcie 5- Oprócz błękitnego nieba, nic mi dzisiaj nie potrzeba- autor Kustosz

2 głosy zdobyło Zdjęcie 1- Cmentarz też może być ładny i cieszyć oko- autor Nietajenko

 

Serdeczne gratulacje Pawle, Twoje zdjęcie było rzeczywiście najładniejsze. Czekamy zatem na temat do fotek na marzec. Toć to będzie prawie wiosna 🙂

Dziękuję wszystkim autorom zdjęć oraz głosującym za to, że nadal chcecie się bawić w naszym konkursie fotograficznym.


OdpowiedzCytat
PawelK
(@pawelk)
Member Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 4523
 
Wysłany przez: @aga

erdeczne gratulacje Pawle, Twoje zdjęcie było rzeczywiście najładniejsze.

Dziękuję.Tak prawdę mówiąc, najbardziej cieszy mnie słońce, ale teraz trudno było o dobre zdjęcie, więc pomyślałem o bardziej przyziemnych rzeczach 🙂

Nad tematem jeszcze pomyślę.

Twtter is a day by day war


OdpowiedzCytat
Aldona
(@aldona)
... Moderator
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 5962
 

Ja również dziękuję za głosy. Zdjęcia ciekawie zinterpretowały co kto lubi 🙂 Nietaj.....aż nie wiem co powiedzieć 😀

Ja głosowałam na czekoladę i bułki - chyba byłam głodna jak dokonywałam wyborów. 

To teraz czas na ohydę. 


OdpowiedzCytat
Yvonne
(@yvonne)
Member Moderator
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 3580
 

Ja głosowałam na czekoladę i błękitne niebo, bo wszystko to mi też sprawia przyjemność 🙂


OdpowiedzCytat
Kustosz
(@kustosz)
Pan Samolocik Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 8805
 

Pod względem artystycznym "Czekolada" była kilka długości przed resztą. Zasłużona wygrana.


OdpowiedzCytat
Aga
 Aga
(@aga)
Kierowniczka Zamieszania Potwierdzony
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 3023
Topic starter  

Pawle, poproszę o temat do fotek na marzec. No chyba, że podałeś, a ja przegapiłam.


OdpowiedzCytat
PawelK
(@pawelk)
Member Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 4523
 
Wysłany przez: @aga

Pawle, poproszę o temat do fotek na marzec. No chyba, że podałeś, a ja przegapiłam.

"Make peace not war"

Twtter is a day by day war


OdpowiedzCytat
Kustosz
(@kustosz)
Pan Samolocik Admin
Dołączył: 5 lat temu
Posty: 8805
 
Wysłany przez: @pawelk

"Make peace not war"

Łatwo nie będzie.


OdpowiedzCytat
Strona 2 / 2
Share: